WSPOMNIENIA Z WAKACJI

WSPOMNIENIA Z WAKACJI

  Wakacje i letni wypoczynek już za nami, ale  Beskidy w jesiennej oprawie są wyjątkowo urokliwe i również warto je odwiedzać i podziwiać o tej porze roku.

                                                              

      Jednak warto wspomnieć gości, którzy odwiedzili nasze schronisko w tym letnim sezonie. A było ich niemało: wycieczki szkolne, rodziny z dziećmi, studenci, uczestnicy Mistrzostw Polski w biegach górskich, uczestniczki Ogólnopolskiego Turnieju w gimnastyce artystycznej, członkowie Klubu Rowerowego Wagabunga z Katowic, zespoły ludowe biorące udział w corocznym Festiwalu Górali Polskich w Żywcu, uczestnicy Beskidzkiego  Zlotu Krótkofalowców.

Jak co roku na terenie naszego schroniska miał miejsce Zlot Miłośników Małego Fiata, kolonia letnia z Domu Aniołów Stróżów z Sosnowca, liczny obóz harcerski z Hufca Bielsko-Biała, obóz zuchowy z Hufca Opole, odwiedziły  nas również harcerki z Hufca Węgierska Górka. Miło nam było gościć przedstawicieli branży turystycznej naszego regionu biorących udział w projekcie ''Beskidzkie  Wędrówki" podczas Study Tour po Polsko - Czeskim Pograniczu. Młodzi żeglarze, którzy zjechali aby wziąc udział w XXVII Regatach Żeglarskich im. Adama Banaszka także zakotwiczyli w naszym schronisku.

A ile było namiotów  i indywidualnych turystów, którzy wpadli tylko na  chwilkę, aby przenocować i ruszyć w dalszą  drogę szukać wrażeń na górskich szlakach. Były śpiewy przy ogniskach, były harcerskie nocne alarmy, gry, zabawy i kąpiele w basenie.

Sezon zaliczamy do bardzo udanych, ciekawych i w miarę spokojnych.

Zapraszamy do naszego schroniska. Czekamy na Was